blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG mrrcgames
ČLÁNKY
DISKUSIE
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom Blogu, ktorý nie je len o hrách.
MrRiocoolTellTale Games
pridal MrRiocool 20.12. 2016 o 19:18Hry od TellTale Games som si všimol vďaka nude, ale predovšetkým vďaka skvelej hre The Wolf Among Us, ktorá rozpráva nové a drsné príbehy postáv a bytostí z rozprávok, ktoré viac či menej poznáme. 

Hra je situovaná do "nášho" sveta v ktorom každá rozprávková bytosť, ktorá nevyzerá ľudsky musí mať očarovanie, ktoré bytosť pretvorí na človeka čo samozrejme nie je zadarmo.

 

V tejto hre, ktorá je rozdelená na päť častí sa vžívame do role "veľkého zlého vlka", ktorý vystupuje v meste ako šerif. Za pomoci vašich rozhodnutí sa príeh odvíja vpred čoho som veľký fanúšík, príbeh je tak iný ak si hru chcete zahrať znovu. Možnosť rozhodovana sa však netýka všetkého, v niektorých situáciach sa niečo stane nech sa rozhodnete akokoľvek - niečo ako keby tvorcovia hry vystupovali ako osud a hovoria nám: To sa jednoducho stať musí! Veľa hráčov kvôli tomu nemá hry podobného typu rado, sám som niekedy naštvaný prečo sa to nedalo zmeniť, ale potom idem ďalej a uvedomujem si, že je to súčasť hry, súčasť príbehu, ktorý sa snažíme prerozprávať až dokonca.

Vďaka tejto hre som sa ponoril aj do ostatných hier tohoto typu. Hneď ako som dohral The Wolf Among Us, vrhol som sa na The Walking Dead vďaka ktorému som sa stal fanúšikom seriálovej, ale aj komiksovej a hernej série.
Prístupov 3841
Kvalita článku
hlasov 0

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
TellTale Games
[ 20.12.2016] (príspevkov 0)
Začiatok
[ 30.6.2016] (príspevkov 0)